START   O NAS   OFERTA   GALERIA   KONTAKT
Szanowni Państwo!

DEKO-MAX to firma rodzinna z ponad 15-letnim doświadczeniem w dekarstwie oraz robotach ciesielskich. Od samego początku towarzyszy nam ciągły rozwój, oraz doskonalenie i inwestycja w swoją wiedzę oraz nowoczesny sprzęt, dzięki czemu nie boimy się największych wyzwa
ń budowlanych.

Dysponujemy w pełni autonomicznymi oraz doświadczonymi ekipami dekarzy, cieśli konstrukcyjnych, specjalistów od adaptacji poddaszy oraz monterów których umiejętności są potwierdzone wieloma wyróżnieniami, oraz tytułami rzemieślniczymi. Pracujemy z pasją co czyni nas bezkonkurencyjnymi i najlepszymi w swoim fachu.

Posiadamy wyłącznie sprzęt profesjonalny znanych marek, co pozwala nam wykonać prace z ogromna precyzją i dbałością o szczegóły. Czyni to nasze realizacje bezawaryjnymi i służącymi przez wiele długich lat eksploatacji.

Zaplecze techniczne jest dobierane pod kątem uniwersalności i jak największej automatyzacji przez najlepszych specjalistów, co w rezultacie odciąża pracowników, dzięki czemu mogą oni w pełnym skupieniu zaangażować się w wykonanie zadania, tak aby całkowicie wyeliminować ryzyko potencjalnego błędu czy chociażby niedociągnięcia.

Zapraszamy do korzystania z usług DEKO-MAX.

Załoga DEKO-MAX
Copyright 2009 © deko-max